این بهترین توصیف درباره ما می‌باشد:

“اینترنت بخش جدایی‌ناپذیر دنیای ماست. به همین دلیل هیچ وقت نخواسته‌ایم که به عنوان تنها یک مصرف کننده، در دنیای اینترنت باشیم. همیشه دوست داریم بخشی از اینترنت و محتوای آن باشیم. هرچند کوچک و ناچیز.”

برای حضور در فضای مجازی و اینترنت شما به مهارت‌های مخصوص این فضا نیاز دارید. و به نظر ما، تولید محتوا و آشنایی با گرافیک و مهم‌تر از همه برنامه‌نویسی ابتدایی‌ترین ابزار و مهارت جهت حضور در اینترنت می‌باشد.

ما با همکاری فریلنسرهای معتبر و خلاق، راه‌های جدید و خلاقانه‌ای برای پیشرفتِ کسب‌و‌کارها ارائه می‌دهیم. و در مسیر ارتقاء آگاهی‌های لازم برای افرادی که کسب‌و‌کار خود را بر بستر اینترنت راه‌اندازی کرده‌اند گام برمی‌داریم. سالها تجربه، تلاش و اشتیاق ما را مصمم کرده‌است تا با اتکا به توانایی و خلاقیت افرادی که در زمینه تولید محتوا با ما همکاری می‌کنند، مشتریانی برنده داشته باشیم.

مقالات آموزشی و اخبار تکنولوژی موجود در این وب‌سایت نمونه‌های کاری ما در تولید محتوای متنی می‌باشند. که با دقت و وسواس بالا  همراه با رعایت کامل اصول نگارش، سئو، زیبایی و خلاقیت تهیه و ارائه می‌شوند. تا در کنار ارتقاء سطح آگاهی جامعه، نمونه‌ای از کیفیت کارهای انجام شده ما را نیز به نمایش بگذارند.

ما فرصت همکار با کسب‌وکارهای نوپا و کسب‌وکارهای معتبر را داشته‌ایم. این همکاری‌ها حاصل اعتماد مشتریان و کیفیت کارهای ما می‌باشند. ما آینده روشن خود را با اعتمادی که شما به ما می‌کنید ترسیم کرده‌ایم و موفقیت خود و مشتریانمان را با کیفیت کارهای ارائه شده خود تضمین می‌کنیم.

مورد اعتماد برندهای جهانی

خودتان را آنلاین معرفی نمایید

با تکمیل فرم مقابل و ارسال آن برای ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت تا در مورد پروژه ها و ایده‌هایمان باهم گفتگو نماییم.

ما را پیدا کنید

آدرس

ایران

ارتباط

شبکه‌های اجتماعی

گفتگو

جزئیات تماس

ایمیل: info@ziraksima.com
وب سایت: ziraksima.com